O nás

Společnost VetPlus trade Czech s.r.o. je rodinnou firmou, která dováží veterinární nutriční doplňky pro zvířata, které jsou vyráběny společností VetPlus v Lythamu ve Velké Británii již více než 25 let. Jsme hrdí na to, že jsme to právě my, díky komu se vám dostávají do rukou kvalitní produkty, jejichž účinnost je podložena nezávislými klinickými studiemi. Společnost VetPlus ve Velké Británii používá při výrobě ty nejlepší ingredience a vyrábí je přímo ve svém vlastním závodě s certifikací GMP.

Norma GMP (správná výrobní paxe) zahrnuje ochranná opatření pro vnitřní a vnější podmínky související s organizací, aby se zabránilo nebo snížila možnost kontaminace produktu z vnitřních a vnějších zdrojů. Definuje a řídí kvalitu a spolehlivost výrobního areálu, prostředí, nástrojů a zařízení, výrobního procesu, personálu a surovin. Tato aplikace je jedním ze základních přístupů při výrobě a distribuci potravinářských výrobků a jedná se o řadu technik, které musí být používány nepřetržitě ve fázích surovin, zpracování, vývoje produktů, výroby, balení, skladování a distribuce, aby byla zajištěna kvalita produktů.

Věříme, že zvířata si zaslouží ty nejlepší možné produkty, které jim pomohou užívat si života na maximum. Proto jsme se rozhodli spolupracovat se společností, která vyvíjí a vyrábí vysoce kvalitní nutraceutické produkty z nejlepších možných surovin ve vlastním závodě ve Velké Británii.

Produkty VetPlus jsou distribuovány výhradně do veterinárních ordinací a klinik. K tomu využíváme spolehlivého partnera společnost SG-VET, s.r.o.

Najdi svého veterináře v okolí