O VetPlus UK

Společnost VetPlus je rodinný podnik založený v roce 1995 Davidem Haythornthwaitem v Lythamu v hrabství Lancashire a je součástí skupiny společností Tangerine Group.

„Od samého počátku jsme se zaměřili na vývoj nejlepších možných produktů pro domácí zvířata. Zatímco mnoho globálních společností se řídí potřebou uspokojit své akcionáře a armádu účetních, my jsme rodinný podnik a takovým tlakům nepodléháme. To nám umožňuje soustředit veškeré naše úsilí na výrobu výrobku, který je vhodný pro vaše domácí mazlíčky.“
D. Haythornthwait

Společnost VetPlus je již více než 25 let průkopníkem ve vývoji a přijímání nutraceutik v rámci britské veterinární profese.

Dnes je celosvětovým lídrem v oblasti veterinárních nutraceutik a má distributory ve více než 30 zemích.

“ Naše vlastní výzkumné a vývojové pracoviště nám umožňuje mít plnou kontrolu nad procesem vývoje a výroby od začátku do konce, ale také rychle reagovat na měnící se potřeby veterinářů a jejich pacientů.

Více než 90 % našich výrobků se vyrábí přímo v našem nejmodernějším výrobním závodě v Lythamu v hrabství Lancashire a naše výrobky procházejí nejméně 16 různými kontrolami kvality, než jsou uvolněny pro naše zákazníky.“ D. Haythornthwait

Prohlídka

Play Video